vědomá firma vedená srdcem
Kontaktní údaje email: Velechovska@veva.cz
skype: vedomi2
mobil: 603 88 90 74

Publikace

Tajemství srdce a mysli:

ukázka hry Tajemství srdce a mysli ukázka hry Tajemství srdce a mysli ukázka hry Tajemství srdce a mysli francouzská verze hry Tajemství srdce a mysli


Tajemství skrývá cosi cenného a neobyčejného, stejně tak, jako naše srdce a mysl.

Když zaměříme v životě pozornost k sobě, ke svému tělu, mysli, objeví se nám prostor. Vnitřní prostor rozšiřující se s časem, který mu věnujeme. Tento prostor je obohacující a dává nám možnost porozumět vlastnímu životu

. Když nahlédneme do svého vnitřního prostoru, můžeme objevit a probudit skrytá tajemství našich životů.

Někteří lidé se ptají, zda není nebezpečné hovořit o svých citech a hledají důvody, aby o sobě nemluvili. Lidem ale ve skutečnosti dáme jenom to, co jsme jim dali ze sebe, nic jiného pro nás lidi, nemá takovou hodnotu.

Potřebujeme vědomí, abychom mohli navýšit kvalitu svých životů. Staré návyky a bolesti můžeme opustit, když je přestaneme skrývat a uvědomíme si, jakou minulost v sobě neseme a že není důvodů v tom pokračovat.

Potřebujeme jeden druhého. Rodinu, která se sejde a hra bude příležitostí ke komunikaci a hlubšímu sdílení.

Potřebujeme svoje přátele a společnou zkušenost založenou na důvěře, otevřenosti a odvaze být sám sebou.

Potřebujeme poznávat i neznámé lidi, objevovat jejich životy a cenit si jejich bohatství a jedinečnosti. Nesoudit a neodmítat. Naučit se druhého akceptovat. Brát lidi takové jací jsou.

Potřebujeme být spolu!

Hra Tajemství srdce a mysli je stolní rodinnou a klubovou hrou, která může nejen potěšit vaše srdce a upevnit vztahy, ale také významně rozšířit zkušenost s vyjadřováním emocí a s pochopením světa druhých lidí.

Hrát znamená žít svoje emoce, mluvit o nich, sdílet je, respektovat je, vnímat je.

Hru lze objednat u společnosti HANAJ,s.r.o


Devět tváří člověka:

přebal knihy Devět tváří člověka


Kniha o enneagramu je knihou o lidských životech. Není snadné psát o tom, co je stále hlubokým tajemstvím – o člověku. Jaký je důvod k tomu, že jsme takoví, jací jsme.

Nevím, zda moje kniha někoho obohatí, mě určitě obohatilo sbírání materiálu na společných seminářích s přáteli, přemýšlení a dlouhé zkoumání, jak že to tedy je?

Zjistila jsem, že spisovatel ze mne nebude a přesto znovu podléhám touze tvořit. Knihu nebo další hru? To je touha sedmičky otevřít další možnost.Třináctá komnata:

krabice hry Třináctá komnata


Společenská hra vydaná v roce 2000, autorka Eva Velechovská.

Hra pro celou rodinu na celý život. Hra je v současné době vyprodaná a autorka připravuje obnovené vydání.

Novinky a události
27.6.2011 DNY PRO SEBE- podzim 2011
Dny pro sebe byly velkým překvapením. Staly se hitem veřejných seminářů a budou se znovu opakovat v pravidelných měsíčních intervalech.
více informací »
19.5.2011 Zkušenost s Ginger
30.6.- 1.7. se konal seminář pro TOP management a GM Nestlé.
Seminář ve dvou dnech představil enneagram jako efektivní nástroj pro firemní kulturu a další aplikace pro týmy a rozhodování.
1.7. Lead to win , 70 manažerů Nestlé našlo svůj osobní styl.

VEVA | Enneagram | Emoční inteligence