vědomá firma vedená srdcem
Kontaktní údaje email: Velechovska@veva.cz
skype: vedomi2
mobil: 603 88 90 74

Veva programy

Programy pro veřejnost:


Žít svůj život je v dnešní době stále větší a větší umění. Semináře pro veřejnost Vám umožní se v této dovednosti zdokonalit, posunout se o krok vpřed.

Podívejte se na život jinýma očima.

Tolik se učíme rozumět matematice, jazykům, přírodě a paradoxně se tak málo věnujeme tomu, jak rozumět vlastnímu životu a sobě. Děláme stejné věci neustále dokola. Očekáváme, že se něco změní. Jenže jak by mohlo, když vše stále činíme jedním a tím samým způsobem? Velice často se pak uchylujeme ke vzdorování či se snažíme pomoci sami sobě tak, že „zachraňujeme“ lidi okolo. Neuvědomujeme si, že tím celou problematiku neřešíme, ale naopak ještě více komplikujeme.

V hloubi srdce věříme, že najdeme něco, co nás v tom víru povinností udělá šťastnými. Je ale na čase přestat jen doufat začít jednat. Učinit ve svém životě změnu.

Zobrazit seminíře pro veřejnost »
Věnovat čas sobě, znamená věnovat čas svému životu, svým blízkým!Novinky a události
27.6.2011 DNY PRO SEBE- podzim 2011
Dny pro sebe byly velkým překvapením. Staly se hitem veřejných seminářů a budou se znovu opakovat v pravidelných měsíčních intervalech.
více informací »
19.5.2011 Zkušenost s Ginger
30.6.- 1.7. se konal seminář pro TOP management a GM Nestlé.
Seminář ve dvou dnech představil enneagram jako efektivní nástroj pro firemní kulturu a další aplikace pro týmy a rozhodování.
1.7. Lead to win , 70 manažerů Nestlé našlo svůj osobní styl.

VEVA | Enneagram | Emoční inteligence